Proje Fonlaması / Feragatname

Bu proje Avrupa Birliğinin Erasmus+ Programı eş finansmanı ile finanse edilmiştir. 

Avrupa Komisyonunun bu yayının üretimine desteklenmesi, yalnızca yazarların görüşlerini yansıtan içeriklerin bir onayını teşkil etmez ve burada yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanılmasından Komisyon sorumlu tutulamaz.

Medya Sahibi / İçerik Sorumlusu

InfoPro - DI Wilhelm Stadler

("Ortak Bir Dil Kullanımı" proje konsorsyumu adına)

İletişim:

DI Wilhelm Stadler

Kinkgasse 5

8020 Graz

Austria

+43 660 4716388

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

İş Amacı:  Automatic data processing and IT services

İşletme Lisansı (GISA-No): 28344728

Veren Makam: Magistrat Graz

Oluşturma: 1.2.2016

Vergi Numarası: ATU58068824

Telif

Bu web sitesinde servis sağlayıcılar tararafından yayınlanan içerikler ve alıntılar/derlemeler Avusturya telif hakkı yasalarına tabidir. Çoğaltılmaları, düzenlenmeleri, dağıtılmaları ve telif hakkı yasası kapsamı dışında herhangi bir şekilde kullanımları yazarın veya içeriği üretenin yazılı iznini gerektirir. Bu web sitelerinin indirilmesine ve kopyalanmasına sadece kişisel kullanım için izin verilir. İçeriği üreten kişinin izni olmadan içeriklerin ticari kullanımı yasaktır.

Sitede üçüncü tarafların sağladığı içerikler servis sağlayıcı tarafından üretilen içeriklerden esinlenilmediği, örnek alınmadığı sürece üçüncü tarafların telif hakkı yasalarından kaynaklı haklarına saygı duyulur. Bu sitedeki üçüncü tarafların katkıları da belirtilmiştir. Ancak, herhangi bir telif hakkı yasası ihlalini fark ederseniz lütfen bize bildirin. Bu tür içerikler derhal kaldırılacaktır.

Bağlantıların (Linklerin) Sorumluluğu

İçeriklerimiz üçüncü taraflara ait başka web sitelerine bağlantılar içerir. Bu web sitelerinin içeriği üzerinde hiçbir etkimiz yoktur, bu yüzden bu içeriklerle ilgili bir garanti veremiyoruz. Link verilen web sitelerinin içeriklerinden her zaman kendi servis sağlayıcıları veya yöneticileri sorumludur.

Bağlantılı web siteleri, bağlantıların siteye ekleneceği zaman olası yasa ihlalleri açısından kontrol edilmiş ve yasadışı içerikler tespit edilmemiştir. Bağlantılı web sitelerinin içeriğinin kalıcı bir şekilde izlenmesi, yasaların ihlal edildiğine dair makul bir gösterge olmadan uygulanamaz. Yasadışı bağlantılar, onlardan haberdar olduğumuzda derhal kaldırılacaktır.

Uyuşmazlıkların Çözümü

Tüketici hakem kurullarında çevrimiçi uyuşmazlık çözümlerinde yer almıyoruz.

LOGIN Kullanıcı Girişi

SADECE WEB SİTESİ-YÖNETİCİLERİ İÇİN

Çerezler size hizmetlerimizi sunmamızı kolaylaştırır. Hizmetlerimizin kullanımı ile çerezleri kullanmamıza izin veriyorsunuz.